Silent Hill,świat koszmarów...

Wejdź do świata koszmarów i zgiń!


#1 2009-10-21 22:46:26

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

HARRY MASON! :D

o tak, główny bohater pierwszej części, który wyjechał wraz z córeczką do miasteczka Silent Hill.
Pewnego dnia Harry wraz ze swoją żoną, wracając z miasteczka Silent Hill (to były ich ostatnie wakacje razem, gdyż jego żona była ciężko chora i praktycznie już umierała) zobaczyli przy cmentarzu niemowlę,zawinięte w becik. Zmartwili się oto, bo jaki czubek zostawia małe dziecko na cmentarzu? zaadopotowali je.
Pani Mason zmarła, ale zanim to nastąpiło dziewczynkę nazwano Cheryl. Charyl Mason.
Dziewczynka stała się oczkiem w głowie tatusia, kochała go, a on ją. W końcu to była jedyna osoba jaką miał.
Po długich namysłach, gdy Cheryl miała lat siedem, Harry pomimo wzruszających wspomnień, któe dzielił z tym miasteczkiem, postanowili wyjechać do Silent Hill na wakacje. To miał być ich wspólny wyjazd, aby odpocząć nad jeziorem, czy pozwiedzać różne zabytki.
Niestety!
W czasie drogi do miasteczka, Harremu wybiega na drogę mała dziewczynka w fioletowym mundurku z kołnieżykiem. Harry próbuje gwałtownie zachamować, by uratować dziewczynkę. Wpada wraz z Cheryl do kanionu.
Budzi się nad ranem i widzi, że jego córki nie ma w samochodzie, wybiega więc z niego i idzie jej szukać. Nie przyjazna poszukiwaniom  - mgła, budzi niepokój w Harrym.
W końcu zauważa dziewczynkę podobną do jego córki. Postanawia za nią iść. Dziecko wprowadza go w pewną alejkę, po chwili znika a w miasteczku zaczyna ryczeć syrena i wszystko zaczyna ciemnieć. Harry zapala zapalniczkę i idzie dalej, ku jego oczom pokazują się straszne obrazy, jak chociażby zakrrwawione, porozcinene, powieszone ludzkie ciało. Harry w przerażeniu ogląda tę dziwną sylwetkę, gdy nagle słyszy głosy za sobą... Odwraca się i kilkoro małych potworów (DZIECI ZOMBIE! XD) rzuca się na niego. Harry traci przytomność...
A co dalej?
Harry poznaje polcjantkę, którą widział wcześniej, w drodzę do Silent Hill. Cybil Bennet! )


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#2 2009-10-22 14:20:57

Lisa Garland

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: HARRY MASON! :D

on jest extra,chociaż nie dorównuje Alexowi z SH5


Nigdy nie odwracaj się za siebie!!

Offline

 

#3 2009-10-22 18:54:36

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

Re: HARRY MASON! :D

a właśnie w homecoing nie grałam ;p w sumie, to miałam ściągnąć, ale jakiegoś wirusa plik miał.


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#4 2009-10-25 12:54:10

Lisa Garland

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: HARRY MASON! :D

nie musisz się przejmować że jest na core 2 duo.
mozesz pomniejszyc tekstury i edzie działała
najfajniejszy był moment w windzie albo shepherd's glen
radze zagrac.


Nigdy nie odwracaj się za siebie!!

Offline

 

#5 2009-10-25 23:41:17

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

Re: HARRY MASON! :D

ależ ja sobie mogę od kolegi pożyczyć
najpierw to mu muszę w sumie trójkę oddać, oh tylko kiedy?


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#6 2010-08-07 14:20:41

Cheryl

Użytkownik

Skąd: Silent Hill <3
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: HARRY MASON! :D

Najbardziej odważna postać w pierwszej części...ja bym na jego miejscu chyba z stamtąd uciekła.^^
(no tak tam drogi są pozrywane xD').W sumie Cheryl była jego jedynym oczkiem w głowie i światłem,które go przytrzymało
po śmierci żony.Sama chciała tam jechać do Silent Hill ,słysząc nawoływania Alessy'' pomóż mi!'' a nawet Cheryl nie była tego
świadoma (!) że była połową Alessy (no ale w sumie nie oszukujmy się Alessa była słodka jak była mała xD').
Wkońcu to 14-letnia Alessa jako duch spowodowała ten cały wypadek samochodowy...wyglądała jakby uciekała przed czymś albo może uciekła ze szpitała (?) kto wie...a może po prostu czuła,że Cheryl jedzie razem z Harrym do SH i pewien sposób chciała ją ostrzec przed niebezpieczeństwem.
Wkońcu Harry spostrzega,że jego córka zniknęła postanawia ją znaleźć.Później gdy widzi posture we mgle Cheryl,mała zaczyna uciekać przed nim (nie była już sobą) i jedyny jej cel to odnaleźć Alesse i się z nią połączyć.
W dodatku...gdzieś przeczytałam,że Cheryl tak naprawdę nigdy nie istniała (!) że była tylko zwykłym duchem sprzed 7 lat...o,o'


But mommy, I just want to be with you. Just the two of us. Please understand.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pgklan.pun.pl www.wirtualne-zycie.pun.pl www.okothroalu.pun.pl www.telefoniki.pun.pl www.bozemilosierdzie.pun.pl