Silent Hill,świat koszmarów...

Wejdź do świata koszmarów i zgiń!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-10-22 19:09:17

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

Heather Mason.

Heather - bohaterka trzeciej serii gry firmy Konami - Silent Hill.
Heather jest jedyną córką bohatera pierwszej części gry - Harrego. Jakoże w pierwszej części Alessa oddała mężczyźnie dziecko, to teraz właśnie mamy przyjemność pokierować trochę tą drugą częścią Alessy. Otóż wszystko rozgrywa się pewnego dnia, gdy Heather wybiera się na zakupy. Idzie do restauracji - gdzie tam, przypadkowo zasypia w kafejce. Gdy się budzi całe pomieszczenie zmienia wygląd na straszny. Wszystko przybrało kolor czerwony, krew ścieka ze ścian, zamiast normalnych chodników są ściany, oraz te wszystkie króliczki-manekiny z krwią w pysku... Tak, to całą historia alternatywy, którą znamy już z innych części gry. Bowiem - jak już wcześniej wspominałam, Heather nie jest prawdziwą córką swojego ojca, on wciąż tak jej tłumaczy, ale wszystko po pewnym czasie wychodzi na jaw. Tak, to właśnie w wieku 17 lat Heather dowiaduje się o swojej przeszłości i dzieciństwie. Wszystko sprowadza się do pewnej dziewczynki o imieniu Alessa (<333), bowiem to właśnie Heather jest jej częścią. Gdy dziewczyna trafia do kościoła, w którym spotyka kogoś - kogo wręcz NIENAWIDZI za to co zrobiła jej ojcu (a mianowicie Claudia zabiła Harrego), gdy Claudia znika rozpoczynają się końcowe poszukiwania po kościele jakiegoś rozwiążania tego całego koszmaru. Gdy w końcu Heather trafia do właściwego miejsca, gdzie czeka na nią Claudia i Vincent (człowiek, którego spotkała w biurowcu), następnie Vincent i Claudia się kłócą, aż w końcu Claudia zabija Vincenta. Po demku (co mi się też podobało fajny motyw) trzeba szybko czegoś użyć (podpowiedź + mamy to wciąż przy sobie, dał nam to Harry ) bo inaczej Heather szybko zamieni się w Alessę i umrze.
Tak, gdy użyjemy tego o co chodzi Claudii, następnie wyplujemy jakiegoś boga, którego zje Claudia (fuj,fuj okropne xD) i to będzie finałowy boss

*o tak, miałam napisać coś o Heather a napisałam jak przejść SH3 xD ><


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#2 2009-10-25 12:52:40

Lisa Garland

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Heather Mason.

kocham ja.


Nigdy nie odwracaj się za siebie!!

Offline

 

#3 2009-10-25 23:42:41

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

Re: Heather Mason.

Ja też ^^
tylko dziwny był ten jej gest na końcu, jak się za pierwszym razem przechodziło gre.


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#4 2010-08-07 14:40:25

Cheryl

Użytkownik

Skąd: Silent Hill <3
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: Heather Mason.

Heather Mason.Jedyną dziewczyną,którą może sterować w Silent Hill (nie licząc Marii z SH2 gdyż ona miała krótki scenariusz).
Heather młoda dziewczyna,która żyła już w trzech wcieleniach: 7-letniej Cheryl,14-letniej Alessyi i 17-letniej Heather...Fizycznie Heather jest 17-latką ale mentalnie ma 31(!) O-o''
Smutna była scena jak Claudia a właściwie Misjonarzy,którego nasłała Claudia,zabił ojca Heather...buu...
Fajne były też moemnty jak Heather powoli zaczęła przypominać sobie wspomnienia (gdy wchodzi do klasy Alessy jedno wspomnień i widzi na środku klasy ławkę,albo ''chory pokój'' w którym cierpiała Alessa mówiąc komentarz do zdjęcia ,które stało obok łożka Alessy ''To ja.W wieku 7 lat.Wyglądałam na smutną i znudzoną...zresztą zawsze taka byłam'',albo pokój Alessy w którym często grała w karty z małą Claudią doprowadzając ją do płaczu gdy przegrywała,gdyż Alessa bardzo dobrze umiała grać w karty...Były najlepszymi przyjaciółkami.
Nigdy nie chciałabym być na miejscu Heather,w dodatku to co nosiła w sobie (w brzuchu) płód tego boga,którego tak Claudia czciła...Dobrze,że Harry dał wisiorek Heather,gdyby nie Aglaphotis co by było jakby Heather urodziła boga ?


But mommy, I just want to be with you. Just the two of us. Please understand.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ziemsu2012.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl