Silent Hill,świat koszmarów...

Wejdź do świata koszmarów i zgiń!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-10-22 18:59:54

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

standard :D

nie najlepsza grafika, ale za to wątki były genialne i klimat. Ogólnie pierwsza część bardzo mi się spodobała (ha, pewnie też ze względu na moją ukochaną Alessę ) i powiem wam szczerze, że bałam się grać w nią po nocach, kiedy była alternatywa. Nie wiem, czy to przez to, ze to była pierwsza część, jaką przechodziłam, czy jeszcze się nie przyzwyczaiłam, ale w każdym razie się bałam. Najbardziej podobała mi się szkoła i szpital, a wam?


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#2 2009-10-25 12:51:27

Lisa Garland

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: standard :D

szpital park i szkoła.


Nigdy nie odwracaj się za siebie!!

Offline

 

#3 2009-10-25 23:38:23

cattivo

Użytkownik

Skąd: Silent Hill : )
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 42
Punktów :   

Re: standard :D

Kurde, o którym ty parku mówisz? Ja sobie w jedynce żadnego parku nie przypominam, czy ja naprawdę mam taką wielką sklerozę?!


nie zawsze jest czas na naprawianie błędów. - najpierw robimy, potem żałujemy.

Offline

 

#4 2010-08-07 14:44:35

Cheryl

Użytkownik

Skąd: Silent Hill <3
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 15
Punktów :   

Re: standard :D

Grafika no cóż niezbyta dobra,ale ludzie nie oszukujmy się...Jak na tamte czasy ta gra była hitem i ogłoszona najlepszym horrorem jeszcze ta muzyka Akiry Yamaoki miodzioo!
Silent Hill 1 zawsze będzie najlepszym horrorem i raczej żadna inna gra nie przebije takiego klimatu,takiej grozy,muzyki...jaką ma SH1.Pamiętam jak bała się w szkole w sumie szpital też był straszny (!) albo jak trup wyleciał z szafki wtedy natychmiastowo miałam ochotę wyłączyć grę No i moje pierwsze zakończenie w tej grze yhm,BAD gdy Kobieta w białej szacie (Alessa) mówi głosem Cheryl ''Tatusiu..dziękuje tatusiu.Żegnaj.'' to było smutne i ta reakcja Harrego.
Ta gra...to nie gra.To arcydzieło!!!!


But mommy, I just want to be with you. Just the two of us. Please understand.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sa.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl www.uwbinformatyka.pun.pl